Kullan-At Baskılı Gıda Ürünleri

Kullan-At Baskılı Gıda Ürünleri

Kullan-At Baskılı Gıda Ürünleri

Kullan-at gıda ürünleri arasında önemli bir yere sahip olan stick şeker paketleri, kurumsal imajın desteklenmesi için de kullanılır. Farklı renk ve ölçülerde hazırlanan logolu toz şeker paketleri hijyen kuralları göz önünde tutularak siparişe özel olarak üretilir.

 Değişen Teknolojilerin Takipçisi

            Sektöre yön vermeyi başaran ve gelişen teknolojileri yakından takip eden firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle alanında fark yaratmayı başarır. Ambalaj ve paketleme alanında verdiğimiz hizmetlerle firmanızın kurumsal imajla uyumlu bir şekilde tanıtılmasını sağlarız. 0 yerli olan makine parkurumuz ve düzenli olarak çalışan tasarım ve üretim ekiplerimiz sayesinde vereceğiniz siparişler en hızlı şekilde teslime hazır hale getirilir.

            Islak mendilden stick şekere, ikram setlerinden cep mendiline, kaşıklık ve kılıf setlerinden diğer paketleme ürünlerine kadar her talebi en ekonomik çözümlerle karşılayan çalışmalarımız sayesinde siz de mekanınızın havasını bir anda değiştirebilirsiniz. Steril bir ortamda hazırlanan logolu toz şeker paketleri, beyaz veya esmer şekerle doldurulabilir.

 Siparişe Özel Üretim İmkanı

            İstenen renk ve tasarımda kullanıma hazır hale getirilen logolu toz şeker paketleri, kaliteden ödün verilmeden doldurulur. Kuruma özel olarak hazırlanan paketler, müşteriye verilen değerin yansımasıdır. Masalarda bulunan kullan-at şeker paketleri zaman kayıplarının önlenmesini sağlarken personel ihtiyacı oluşmasını da engeller. 2 renk baskı ile hazırlanan paketlere;

 * 3 gram

 * 4 gram

 * 5 gram veya

 * 6 gram şeker konabilir.

            Kuruma özel olarak hazırlanacak tasarım siparişlerde minimum adet 20.000’dir. 7-15 gün içerisinde kullanıma hazır hale gelen logolu toz şeker paketleri, Türkiye’nin her noktasına gönderilebilir. Serin ve kuru bir yerde tutulması önerilen paketler uzun süre ilk günkü tazeliğinde kullanılabilir. Çay ve kahve keyfinin artmasını sağlayan paket şekerler kullanım kolaylığına sahiptir.

            Kurum ismi, hizmet içeriği, iletişim bilgileri ve logo kullanılan paket tasarımları sizden gelecek talepler doğrultusunda hazırlanır ve basım öncesinde onayınıza sunulur. Uzman kadrolarımız siparişten tasarıma, üretimden sevkiyata kadar her aşamada müşteri beklentilerine odaklanan çalışma anlayışıyla garantili hizmet verir. Ziyaret süresince müşterilerin görsel hafızasına hitap eden ürünler, marka bağımlılığının yaratılmasına katkı sağlar. Kurumunuza özel her türlü paketli ürün veya logolu toz şeker siparişlerinizi online olarak verebilirsiniz.