Stick Sugar & Wrinkled Sugar & Brown Sugar

Stick Candy Tek kullanımlık gıdalar arasında yer alan, kafe veya restoran gibi farklı mekanlar için stick şeker çeşitleri artık olmazsa olmaz ürünler içerisinde yer alıyor. Özellikle çay ve kahve servisi yaparken sunum açısından göze hitap eden şık tasarımlarla, etkili bir reklam olanağı da elde edilebilmektedir. Mutlaka kaliteli bir üretim prensibi ile ele alınmalı ve steril, hijyenik bir ortamda üretimleri gerçekleştirilmelidir. Özellikle çok fazla kullanılması ve hızlı tüketilmesi nedeniyle, yüksek oranlarda alıma ihtiyaç duyulur. Üretimden geçen her bir ürün ise mutlaka eşit düzeydeki kalitede ve görselde hazır hale getirilmelidir. Firmamız bünyesinde elde edebileceğiniz farklı tasarımlardaki ürünler sayesinde, şirket logonuzu saygın bir görünümle müşterilerinize sunulmasına olanak verebilirsiniz. 

 Stick Şeker Ürünlerinin Avantajları 

            Öncelikle stick şeker çeşitleri cafe veya restoran gibi farklı mekanlarda müşterinin, toz şekerleri dilediği miktarda kullanmasına fırsat vermektedir. En çok da self servis yapılan yerlerde etkili bir çözüm olarak ön plana çıkar. Çay ve kahve gibi sıcak içeceklerin sunumu konusunda, kullan at özellikleri rahat bir servis imkanı sağlamaktadır. Ayrıca firma logonuzun üzerinde bulunduğu şık tasarımları sayesinde, kuşe kağıt üzerinde etkileyici bir görünüm vaat etmektedir. Yüksek bir çözünürlük altında farklı renklerle hazırlanan bu ürünler aracılığıyla, logo ile birlikte kağıt üzerinde görünen tüm görsel müşterinin hafızasına kazınır. Böylece sadece mekanlarınızda değil, dışarıda da işyerinizin reklamını geniş bir çevreye yayma olanağını yakalayabilirsiniz. 

 Şık Tasarımı İle Özel Dizaynı Altında Stick Şekerler 

            Firmamız bünyesinde bulunan özel tesislerimizde sağlık bakanlığı kontrolü altında hazırlanan stick şeker çeşitleri, tam istediğiniz görsel altında üretimden geçmektedir. Tamamen steril, hijyenik ve sağlıklı bir ortam içerisinde özel üretim hattıyla başlayarak sizlere kadar ulaştırmaktayız. Toz şekerler özellikle küp şekerlere göre çok daha hijyenik bir yapı sunar. Artı olarak markanıza değer katacak özel Stick baskı seçeneği sayesinde, ürünler hem hijyenik olarak sunulmakta hem de etkili bir reklam imkanı elde edilmektedir. Çay ve kahve servisi gerçekleştiren birçok farklı organizasyon çerçevesinde, çok uygun fiyatlarla bu ürünlere firmamız bünyesinde ulaşabilirsiniz.

 Uzman Kadro İle Profesyonel Stick Şeker Tasarımı

            Logonuzu renklerine ve tasarımına tamamen bağlı kalarak, en doğru yerleştirme pozisyonu ile ürünlerin üzerine dizayn sağlamaktayız. Genelde iki farklı renk ile hazırlanan bu ürünler sayesinde, çok daha dikkat çekici bir etki yaratılmaktadır. İso garanti belgesi ile üretimleri gerçekleştirilen Stick şekerler, markanıza değer katan etmenleri bir arada topluyor. Sade ve net bir görünüm altında firma logonuz açık şekilde kağıt üzerinde görülmektedir. Böylece müşterilerin hafızasına yerleşen logonuz, mekanınızın dışına taşar. Baskı kalitesinin üst düzey bir görsel etki yapması için vektörel formatta olmasına özen göstermekteyiz. Uzman tasarım departmanı sayesinde profesyonel kadromuz, tam da istediğiniz görsel altındaki Stick şeker çeşitlerini, sizlere sunuyor.

Sugar Stick (powdered sugar) is produced in our facility that has the hygiene concept by preparing the production of the desired colors in the packaging as printed on your company logo.

Stick Candy (granulated sugar ) packaging is complementary to your company's visibility, but also allows you to get the title of an elite space in the eyes of your customers by leading the way to the forefront of your quality.

By using your firm's logos, our design department will present your works to the customers with pleasure, and after the production is completed in accordance with the post production plan, delivery is done.

Stick Sugar & Brown Sugar

 • 3 GR
 • 4 GR
 • 5 GR
 • 6 GR
 • 2 COLOR PRINTABLE
  MİN. BASKI MİKTARI 20.000 ADETTİR
  DELIVERY TIME 7-15 DAY.

Wounded Sugar

 • 2 COLOR PRINTABLE
  MIN. PRINT QUANTITY 50,000 CONTINUOUS
  DELIVERY TIME 7-15 DAY.
Stick Sugar & Brown Sugar
Stick Sugar & Brown Sugar
Stick Sugar & Brown Sugar
Stick Sugar & Brown Sugar
en_USEnglish
tr_TRTürkçe en_USEnglish