Islak Mendilde Uygun Fiyat Yüksek Kalite

            Yemek ikramı yapılan hemen hemen her mekanda kullanılan ıslak mendil ürünleri firmaya özel şekilde tasarlanmaktadır. Oldukça fonksiyonel olan ıslak mendil (kolonyalı mendil) ürünü hem kişilerin

Islak Mendilde Uygun Fiyat Yüksek Kalite

Islak Mendilde Uygun Fiyat Yüksek Kalite

yemekten sonra ellerini temizleyebilmesi için hem de firmanın müşteriye verdiği değeri gösterebilmesi için bir araçtır. Islak mendil tamamen kapalı kutularda hazırlandığı için muhafazası oldukça kolaydır. Firmalar tarafından istenilen tasarım ürünler ıslak mendil fabrikası tarafından yapılmaktadır. Gebze ve İstanbul için geniş hizmet ağı bulunan fabrika, firmaların taleplerini göz önüne alarak üretimlerini toptan ve seri bir biçimde gerçekleştirmektedir.

 Sipariş Formu Doldurmanız Yeterli

            Talep ettiğiniz ıslak mendil ürünü için web sitesinde yer alan ürün sipariş formunu firma bilgilerini de eksiksiz ve doğru içerecek şekilde doldurmanız yeterli olmaktadır. Fabrika İstanbul ve Gebze civarındaki işletmelere kısa süre içinde teslimat yapmakta bununla birlikte Türkiye’nin dört bir yanından da ürün siparişi almaya devam etmektedir. Gebze ilçesinde hizmet veren fabrika tamamen steril ortamda sağlıklı bir şekilde paketleme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Gebze ve çevresinde yasal olarak da bu işin onayını alarak hizmet vermeye devam eden fabrika, bugüne kadar birçok firmaya stick şeker, cep mendili ve ikram servisi üretimleri yapmıştır. İstanbul ve birçok farklı şehirden yeni siparişler alınmakta, sipariş miktarına göre size verilecek süreler içinde ürünlerin teslimatı yapılmaktadır.

 Hijyenik Üretim, Güvenilir Ürün

            Islak mendil fabrikası üretimini makineler ile el değmeden yapmaktadır. Ambalajlar firmanın talepleri doğrultusunda özel olarak hazırlanıp ve her iki yüzünde de firmanın bilgileri olacak şekilde arkalı önlü baskılar halinde ürün paketlemesi yapılmaktadır. Ürünün hijyenik olması hem o ürünü kullanacak kişi açısından hem de ürün sahibi olan firma açısından oldukça önemlidir. Bu konuya oldukça önem veren ıslak mendil fabrikası ürünlerin temiz olduğu kadar kaliteli ve kullanışlı olduğu kadar uygun fiyatlı olmasına da özen göstermektedir. İstenen ölçülerde hazırlanabilen ıslak mendil örneklerini görmek için İstanbul ve çevresinde bulunan birçok restoran için yapılan ürünlere bakabilir, web sitesinden de bu referansları takip edebilirsiniz. Gebze Kocaeli’den tüm Türkiye’ye açılan bu kapı firmalar için kaliteli, fonksiyonel ve uygun fiyatlı ıslak mendil ürünün de adresidir.

 İstanbul’a Yakın Lokasyonda Hizmet

            İstanbul ve çevresine hem saha elemanları ile hem de telefonlar ile hizmet veren firma tüm siparişleri kısa süre içinde hazırlamaktadır. Islak mendil fabrikası olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli üretim yapan firma İstanbul adresli referansları ile hizmetlerine devam etmektedir. Fabrikanın ürünleri ile ilgili sorular sormak, işleyişi öğrenmek, seçenekleri gözden geçirmek, sipariş formu doldurarak yetkililere ulaşmak ve ödeme kolaylıkları ile ilgili bilgileri almak için ıslak mendil fabrikası telefonlarını kullanabilir ya da web adresi üzerinden mail atarak ürünler ile ilgili yazılı ve detaylı cevaplar da talep edebilirsiniz.